Volná místa

AKTUÁLNĚ HLEDÁME:

Pracovník ostrahy – detektiv v obchodě – PASOHLÁVKY

vhodné i pro studenty

Požadajeme:
– praxe v oboru vítána, odborná způsobilost výhodou,
-úměrný zdravotní stav, bezúhonnost, min. věk uchazeče 18 let

Nabízíme:
Možnost práce: letní prázdninová brigáda na DPP, denní směny.
Termín nástupu: ihned
Lokalita práce: Pasohlávky
Mzda: od 115,- hrubého/hod. + příspěvek na dopravu.

Kontakt: Roman Jüthner
Tel: 775 211 205
E-mail: roman.juthner@security-monit.cz

Pracovník zásahové jednotky PCO – Třebíč

Společnost s dlouhodobým působením v ČR hledá vhodné kandidáty na pozici:
– pracovník zásahové jednotky
Pracovní náplň:
– výjezdy na zásahy střežených objektů
– kontrolní činnost
– asistenční služby
Požadujeme:
– řidičský průkaz skupiny B
– čistý trestní rejstřík
– profesní kvalifikace Strážný 68-008-E– výhodou.
– spolehlivost, odpovědnost, samostatnost
– Minimální požadované vzdělání – střední odborné s výučním listem
– Praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
– zaškolení
– stabilní zaměstnání na HPP
– nástup možný ihned nebo dle dohody
– získání profesní kvalifikace zdarma
– zvýhodněný tarif na volání

Telefonní kontakt: 734 392 666, 736 684 644
E-mail: lucie.hamplova@security-monit.cz

Pracovník ostrahy, vhodné pro OZP – Velká Bíteš

Pracovní náplň: evidenční a pochůzková činnost, kontrola osob a vozidel, sledování kamerového systému
Požadavky: denní a noční směny, čistý TR, úměrný zdravotní stav, ochota pracovat, odborná způsobilost výhodou
Vhodné pro OZP – náborový příspěvek, po zapracování možná odměna za nábor dalších OZP zaměstnanců
Smlouva na HPP nebo zkrácený úvazek
Lokalita práce: Velká Bíteš
Mzda: 82 Kč/hod., získání kvalifikace strážný zdarma, příspěvek na stravu

Máte zájem o pozici nebo další informace? Kontaktujte nás

Sending